Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 

Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Protisluneční fólie vás ochrání od horka způsobeného slunečním zářením, blokují až 99 % UV paprsků.

Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.

Cestování

Romantický zimní víkend

Romantický zimní víkend

01.01.13

Není to lež, že v chladných zimních měsících může zdát trvat věčně, může tmavé ráno, večer a ostrý chlad ve vzduchu se vypouštění pro každého. Jedete-li se svým kočičím mazlíčkem, nezapomeňte s sebou vzít krmivo pro kočkyVíkend ustoupit může utišit duši a oživit ducha, ať už je to útulný get-a-cesta v zemi nebo prohlídkami ve městě, co lepší způsob, jak strávit pobyty pro dva, než se zvláštní, že někdo.

Víkend v blízkosti Chandigarth

Víkend v blízkosti Chandigarth

01.12.12

Existuje několik dobrých víkendových míst pro pobyty pro dva v okolí známého města Chandigarh. Slavný Chandi Mandir a Mansa Devi chrámy v Panchkula, jsou jen ve vzdálenosti 10 kilometrů od Chandigarh. Tyto starověké chrámy se tlačili do poutníky po celý rok. Mansa Devi chrám je krásně konstruován a má svěží zelené okolí.

Průvodce - Konferenční průvodce v Leedsu

Průvodce - Konferenční průvodce v Leedsu

01.12.12

Leeds je komentován britskou vládou jako nejlepší město podnikatelského prostředí v této zemi. Hlavním předmětem podnikání v tomto městě je v sektoru služeb. Leeds používá být dobrý v průmyslu až do druhé světové války. Je druhým nejvýznamnějším městem v oblasti finančních, jen zařadil po Londýně. V současné době, Leeds pracuje na maloobchod, zákaznické služby, centra a mediálního průmyslu. Leeds je také historie města pro turisty k návštěvě, je to dobré místo pro pořádání firemních akcí, konferencí, kongresy a setkání. Mnoho předních Leeds Konferenční prostory se nachází v centru města, která je považována za jednu z nejslavnějších a historických míst v zemi.