Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 

Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Protisluneční fólie vás ochrání od horka způsobeného slunečním zářením, blokují až 99 % UV paprsků.

Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Zajímá vás těžba kameniva? Podívejte se, jak to funguje.

Průvodce - Konferenční průvodce v Leedsu

01.12.12

Leeds je komentován britskou vládou jako nejlepší město podnikatelského prostředí v této zemi. Hlavním předmětem podnikání v tomto městě je v sektoru služeb. Leeds používá být dobrý v průmyslu až do druhé světové války. Je druhým nejvýznamnějším městem v oblasti finančních, jen zařadil po Londýně. V současné době, Leeds pracuje na maloobchod, zákaznické služby, centra a mediálního průmyslu. Leeds je také historie města pro turisty k návštěvě, je to dobré místo pro pořádání firemních akcí, konferencí, kongresy a setkání. Mnoho předních Leeds Konferenční prostory se nachází v centru města, která je považována za jednu z nejslavnějších a historických míst v zemi.

Hotel Ubytování pro podnikový sektor

Průvodce - Konferenční průvodce v Leedsu

Leeds nabízí široký výběr míst pro umístění různých setkání, firemní akce a konference. Některé z předních konferenčních prostory Leeds, které jsou k dispozici pouze pro kongresové a konferenční zařízení jsou:

- Yorkshire Event Centre - Se nachází přibližně v půli cesty mezi Londýnem a Edinburghu, a na východ-západ středu, je YEC geograficky vhodný pro národní závody. To je usnadněno rychlý a snadný přístup k hlavní silnici a železniční spojení, a naše blízkost Leeds / Bradford mezinárodní letiště.

- Novotel Leeds Centre - Všechny naše sítě hotelů mohou organizovat setkání až pro 50 osob, zatímco naše hotely Kongresové centrum je možné plánovat a hostit velmi velké události. S "hromady @ Novotel" nabídky, Novotel slibuje správné řešení, které splňuje všechny potřeby.

- Leeds United Football Club Ltd - Můžeme ubytovat celou řadu akcí, včetně setkání, školení, seminářů, uvádění produktů na trh, gala večeře, výstavy, večírky a svatby.

- Hilton Leeds City - Naše Brigante Suite pojme až 350 lidí za celý den konference a 300 osob pro společenské akce Banket Gala. Spolu s naší nově zrekonstruovaném oceněný Hilton zasedací místnosti, nabízíme bezkonkurenční a bezproblémová individualizované služby, aby odpovídaly vašim přesným požadavkům.

Leeds je infrastruktura:

Můžete naplánovat svůj pobyt v konferenčních prostorách Leeds v závislosti na umístění vaší práce a podnikatelské činnosti. Získání Leeds je vhodné při jízdě z jiných měst ve Velké Británii. Můžete si vzít dálnici A58, A61-A65. Existují dvě vlakové linky přímo přijíždějící Leeds od hlavního města Londýna v každou půl hodinu. Leeds má velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravu ve městě, stejně. Můžete snadno dostat místa konání by jízdy, autobusem nebo taxíkem.

Zajímavosti a volnočasové aktivity:

Po rozhodnutí o jednom z konferenční prostory Leeds za účelem podnikání, tam je vždy čas pro volný čas, relaxaci a vyhlídková. Jak Leeds turistických atrakcí jsou také skvělé v řadě, to je nejlepší, aby vypracoval plán, takže si můžete udělat maximum pro dané lhůtě. Níže jsou uvedeny některé z míst, nákupních Leeds:

- Victoria Quarter - čtvrť Victoria je slavný trh v Leedsu.
- Briggate - Briggate je jedním z hlavních nákupních ulic v Leedsu centrálních.
- Leeds Kirkgate Market - to je největší krytý trh v Evropě.

Leeds je jedním z největších měst v Anglii. To je také vyhledávaným turistickým cílem a umístění. Leeds je bohatá směs turistických atrakcí, volnočasových aktivit, obchodování, firemní akce včetně obchodní setkání a konference. Jako město samo o sobě, všechny konferenční prostory Leeds jsou rozlišovací a originální charakter.