Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.

Průvodce - Konferenční průvodce v Leedsu

01.12.12

Leeds je komentován britskou vládou jako nejlepší město podnikatelského prostředí v této zemi. Hlavním předmětem podnikání v tomto městě je v sektoru služeb. Leeds používá být dobrý v průmyslu až do druhé světové války. Je druhým nejvýznamnějším městem v oblasti finančních, jen zařadil po Londýně. V současné době, Leeds pracuje na maloobchod, zákaznické služby, centra a mediálního průmyslu. Leeds je také historie města pro turisty k návštěvě, je to dobré místo pro pořádání firemních akcí, konferencí, kongresy a setkání. Mnoho předních Leeds Konferenční prostory se nachází v centru města, která je považována za jednu z nejslavnějších a historických míst v zemi.

Hotel Ubytování pro podnikový sektor

Průvodce - Konferenční průvodce v Leedsu

Leeds nabízí široký výběr míst pro umístění různých setkání, firemní akce a konference. Některé z předních konferenčních prostory Leeds, které jsou k dispozici pouze pro kongresové a konferenční zařízení jsou:

- Yorkshire Event Centre - Se nachází přibližně v půli cesty mezi Londýnem a Edinburghu, a na východ-západ středu, je YEC geograficky vhodný pro národní závody. To je usnadněno rychlý a snadný přístup k hlavní silnici a železniční spojení, a naše blízkost Leeds / Bradford mezinárodní letiště.

- Novotel Leeds Centre - Všechny naše sítě hotelů mohou organizovat setkání až pro 50 osob, zatímco naše hotely Kongresové centrum je možné plánovat a hostit velmi velké události. S "hromady @ Novotel" nabídky, Novotel slibuje správné řešení, které splňuje všechny potřeby.

- Leeds United Football Club Ltd - Můžeme ubytovat celou řadu akcí, včetně setkání, školení, seminářů, uvádění produktů na trh, gala večeře, výstavy, večírky a svatby.

- Hilton Leeds City - Naše Brigante Suite pojme až 350 lidí za celý den konference a 300 osob pro společenské akce Banket Gala. Spolu s naší nově zrekonstruovaném oceněný Hilton zasedací místnosti, nabízíme bezkonkurenční a bezproblémová individualizované služby, aby odpovídaly vašim přesným požadavkům.

Leeds je infrastruktura:

Můžete naplánovat svůj pobyt v konferenčních prostorách Leeds v závislosti na umístění vaší práce a podnikatelské činnosti. Získání Leeds je vhodné při jízdě z jiných měst ve Velké Británii. Můžete si vzít dálnici A58, A61-A65. Existují dvě vlakové linky přímo přijíždějící Leeds od hlavního města Londýna v každou půl hodinu. Leeds má velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravu ve městě, stejně. Můžete snadno dostat místa konání by jízdy, autobusem nebo taxíkem.

Zajímavosti a volnočasové aktivity:

Po rozhodnutí o jednom z konferenční prostory Leeds za účelem podnikání, tam je vždy čas pro volný čas, relaxaci a vyhlídková. Jak Leeds turistických atrakcí jsou také skvělé v řadě, to je nejlepší, aby vypracoval plán, takže si můžete udělat maximum pro dané lhůtě. Níže jsou uvedeny některé z míst, nákupních Leeds:

- Victoria Quarter - čtvrť Victoria je slavný trh v Leedsu.
- Briggate - Briggate je jedním z hlavních nákupních ulic v Leedsu centrálních.
- Leeds Kirkgate Market - to je největší krytý trh v Evropě.

Leeds je jedním z největších měst v Anglii. To je také vyhledávaným turistickým cílem a umístění. Leeds je bohatá směs turistických atrakcí, volnočasových aktivit, obchodování, firemní akce včetně obchodní setkání a konference. Jako město samo o sobě, všechny konferenční prostory Leeds jsou rozlišovací a originální charakter.