Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.

Víkend v blízkosti Chandigarth

01.12.12

Existuje několik dobrých víkendových míst pro pobyty pro dva v okolí známého města Chandigarh. Slavný Chandi Mandir a Mansa Devi chrámy v Panchkula, jsou jen ve vzdálenosti 10 kilometrů od Chandigarh. Tyto starověké chrámy se tlačili do poutníky po celý rok. Mansa Devi chrám je krásně konstruován a má svěží zelené okolí.

Morni Hills, která je ve vzdálenosti 45 km od Chandigarh je přírodní park. Toto místo je velkým lákadlem mezi dobrodruhy jako zde, že může jít o horolezectví a trekking činnosti. Jeden může také vidět mnoho volně žijících živočichů zde jako Langur, opicích makak rhesus, jeleni, leopardy a pávy. Tam jsou některé hotely a také Forest Katedra zbytek domu pro cestující je, kde je možné bydlí a užít si návštěvu.

Víkend v blízkosti Chandigarth

Pinjore, Mughal styl Yadavindra Gardens je ve vzdálenosti 20 kilometrů od Chandigarh. Toto místo je spojeno s Mahábháraty a to je věřil být jeden z bodů, kde Pandava odpočinek, když byli v exilu. Pinjore má 3 paláce, které jsou postaveny v Rajasthani a Mughal styly. K dispozici je krásná zahrada s pavilony a fontány. Jeden ze tří paláců byla přeměněna na hotel v oddělení státní turistickou. Sazebník hotelu je klidné rozumné vyhovuje na kapsách návštěvníků.

Kurukshetra, bitevní pole během války Mahábháraty je ve vzdálenosti 90 kilometrů od Chandigarh. To je věřil, že bitva mezi dvěma klany Kauravas a Pandavas byl bojoval na této zemi pouze.

Chhatbir Zoological Park se nachází ve vzdálenosti 15 kilometrů od Chandigarh je doma k velké rozmanitosti ptáků, zvířat a plazů. Zde je možné vidět také lví safari a dobře známý bengálských tygrů.

Bhakra Nangal přehrada, na Sutlej řeky, která je jedním z nejvyšších přehrad na světě je jen 116 km daleko od Chandigarh. To je hlavní powerhouse, který dodává energii do severní elektrické sítě.

Existuje mnoho Sikh svatyně a další poutní místa se nacházejí v blízkosti a krásném městě Chandigarh. Anandpur Sahib je nejdůležitější z nich. Anandpur Sahib je důležité, protože to je jeden z 5 sedadel náboženských Takhats komunity Sikhů.

Fatehgarh Sahib je jiný dobře známá svatyně v Paňdžábu. Je to asi 40 km východně od Chandigarh. Tento Gurudwara připomínat mučednictví mladší syn Guru Gobind Singh. Tam je další Gurudwara jmenoval Jyot Swarup a mučedníci byly zpopelněny tady.