Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.

Dámská wellness série

29.11.12

Není žádným tajemstvím, že silový trénink podporuje dobré zdraví a brání proti procesu stárnutí. Dobře navržené wellness pobyty, které zahrnují silový trénink bude mít vliv na váhu, zdraví, fitness a pohody příštích desetiletích. Pojďme se podívat na to, jak zvedání závaží může mít pozitivní vliv na každé desetiletí ženy života.

Na 20: 20-letá žena, která nemá zvedat závaží ztratí asi 6 liber svalů a získat 5 liber tuku věku 50 let. Drobné změny se nezačnou objevovat ve vašem těle složení, které se neodrážejí v koupelně měřítku. Dokonce i když si udržet svou váhu dokonale v průběhu času, pokud nechcete zvedat závaží vaše svalové hmoty začne klesat a vaše zvyšuje tělesného tuku.

Na 30: Posilování svalů prospěch kosti stejně. Do 30 let, které jste dosáhli svého vrcholu kostní hmoty, nejvíce hustota kostí budete mít ve vašem životě. Cvičení má dramatický vliv na rostoucí kostry, což je důvod, proč je nezbytné, aby děti a dospívající být fyzicky aktivní. Jakmile kostra přestane růst, vliv cvičení na kosti, je mnohem skromnější. Pokud nechcete vytvořit adekvátní kostní denzitu v raném věku, vaše riziko osteoporózy zvyšuje později v životě.

Dámská wellness série

Na 40: U o věku 40, většina žen začíná ztrácet kostní a svalové hmoty způsobuje pokles metabolismu asi o 3% každých deset let. Silový trénink vás udrží suché stavebními svaly. Lean body mass má vyšší klidový metabolismus než tuk, spalování většího množství kalorií, jak jste dýchat, potravu strávit, i když spíte.

Na 50: Průměrná hmotnost přírůstek během premenopause je 10 liber. Hormonální změny způsobit ztrátu svalové hmoty s doprovodnou tělesné hmotnosti, ale můžete si to na minimum s silový trénink. Cvičení může být nejdůležitějším faktorem v udržování váhu off, jakmile jste ji ztratil. V jedné nedávné studii, ženy, které ztratily váhu a vykonávána (buď na pěší programu nebo na posilovací režimu) získala menší váhu než ti kdo dělal ne, a ještě více zarážející, neobnovil váhu kolem jejich střední části .

Na 60: Ve vaší 60 letech ztráta svalových vláken způsobí, že se zpomalí, ztratit sílu a vitalitu. Konkrétně se jedná o rychlá svalová vlákna, které poskytují rychlé, vysoce-intenzita pohybu, zmenšit velikost, což nejen ztrátu svalové hmoty, ale také ztrátu energie. Obnovení svaly obnovuje svou sílu a energetické hladiny.

Na 70: V USA 2/3 žen ve věku nad 75 nemůže zvednout 10 liber. Studie ukazují, že jste nikdy příliš starý na to, začít hmotnosti tréninkový program, a že zvedání závaží může zlepšit kvalitu svého života i do vašeho 80 a 90 let. Silový trénink vytváří stabilitu, které mohou pomoci rovnováhu a schopnost chůze. Silné lidé jsou více aktivní a soběstační.

Výzkum ukazuje, že mnoho z toho, co považujeme za proces stárnutí - ztráta síly, vytrvalosti, hustota kostí, rovnováha a flexibilita - je vlastně kvůli nečinnosti. Program pravidelné, mírné fyzické aktivitě, která obsahuje silový trénink bude chránit více mladistvý funkční věk a zvýšit kapacitu pro život.