Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.

Dámské fitness

15.11.12

Až do nedávné doby (poslední desetiletí nebo tak nějak) fitness odborníci věřili, že muži a ženy by mohly být vyškoleni stejné. Nicméně, výzkum v průběhu posledních několika let ukazují, že ženy jsou v nouzi různých protokolů kondičního tréninku v rámci wellness víkendu pro ženy. Oni začali vidět témata jako menopauza, těhotenství a pánevní zdraví byly všechny témata, které vyžadují zvláštní pozornost.

Se vznikem těchto informací, řada organizací a vzdělávacích programů se objevilo, aby se pokusila vyplnit mezeru znalostí o fitness trénink pro ženy. Několik z nich vystupovat jako vůdce v tomto segmentu průmyslu.

Dámské fitness

Jedna taková organizace, Health Ženská Foundation (WHF), se domnívá, že ženy potřebují individuální péči. WHF posláním je zlepšení pánevní všech žen zdraví a wellness tím, že aktivní v aktuálním výzkumu, který slouží jako národní zdroj na ženské pánevní zdraví, a rozvoj vzdělávacích programů vztahujících se k pánevní zdraví. WHF již prostřednictvím partnerství s jednotlivci, na Loyola University Medical Center, zjistila, že konkrétní výkon techniky (konkrétně tzv. "Total Control Program" přes WHF) byly účinné při zlepšování inkontinence a kontrola močového měchýře jak během počátečního a dlouhodobém horizontu ( jeden rok po výzkumu procesu) sledování.

Další organizace průkopníkem v ženské zdraví je zdravé Moms (HM). HM je věnován na posílení blaho žen před, během a po těhotenství. Kromě udržování "maminky zdravé", HM poskytuje různé zdroje pro zdraví a wellness profesionálů, kteří péče pro ženy v celé těhotenství. Jedním z prostředků, které poskytují, je jejich "zdravé maminky Advanced Perinatální Fitness Instructor Training Course". Tento program pomáhá připravit profesionálům pro vytváření specifických programů, které mohou uspokojit potřeby ženy, které jsou těhotné od prvního trimestru k dodání.

Navíc k jejich pokročilého perinatálním Samozřejmě, že také celou řadu dalších užitečných programů a informací. Oblastech, jako je na místě semináře, perinatální konkrétní třídy nabízených na různých místech po celé zemi, a zdarma tipy, rady a články o svých internetových stránkách, jsou poskytovány na pomoc těm, buď připravuje na těhotenství nebo v těhotenství být připraveni na každou fázi jako možné.

Vysoké školy v celé zemi jsou také začíná vidět, že je důležité zdraví žen tréninku. Konkrétně se nabízí ONLINE ženského fitness / wellness vzdělávací program s názvem "Cvičení pro ženy, trénink a Wellness". Škola je zapojena v nabídce tohoto programu patří:

* Chicago State University
* State College of Florida
* University of Southern Mississippi
* Washington State University

Cílem tohoto programu je vychovat jedince v tom, jak vytvořit cvičební program, typický pro potřeby žen. Program zahrnuje témata, jako je pohybového aparátu a funkční anatomie ženské pánve, hormonální / endokrinního systému, kostní hustoty, před a poporodní fitness, a prsu, vaječníků a dělohy rakoviny.

Je to důležité, s tím, jak mnoho žen tvoří součást vašeho celkového členství / klient základny, že máte potřebné schopnosti, aby řádně vycvičit. Využitím výše uvedených zdrojů, budete garantovat vaše klientky lepších výsledků.