Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 

Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Protisluneční fólie vás ochrání od horka způsobeného slunečním zářením, blokují až 99 % UV paprsků.

Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Zajímá vás těžba kameniva? Podívejte se, jak to funguje.

Lázeňský turismus v Bulharsku

04.12.12

Město Hisar v Bulharsku je zbrusu nový nárok na slávu léčivými stovky ledvinových kamenů, močového měchýře kameny a žlučové kameny s vodou z 22 minerálních pramenů v regionu. K dispozici je rehabilitační nemocnice ve městě a lázeňské a wellness hotely se rozšířily v posledních letech.

Hisar, založeno Římany a jednou obklopený vysokou zdí na ochranu léčivé prameny, je mezi desítkami letovisek v zemi Balkánu snaží oživit své tradice v balneoterapii (terapeutické použití termálních lázní) a vytvořit nový trh pro turisty .

Černomořské střediska Albena a Pomorie na východě, a na Velingrad a Sandanski v jihozápadní, mají nové luxusní hotely, které již získali dobrou pověst mezi Bulhary a pro cizince za vysokou kvalitu svých služeb.

Lázeňský turismus v Bulharsku

Před pádem komunismu v roce 1989, návštěvníci ze Skandinávie, z bývalého sovětského bloku a na Blízkém východě byly pravidelnými hosty v lázních Bulharska, které se specializují na léčení zdravotních stavů různé dnou ke sterilitě.

Ale v posledním desetiletí, Bulharsko trh se téměř výhradně jako levná destinace pro letní i zimní dovolenou, se její záda na jeho různých přírodních zdrojů. Důsledky, které byly k sideline lázeňských míst a Bulharska historické dědictví.

Lázeňský cestovní ruch začal přitahovat investice v průběhu posledních pěti let, podle bulharského Unie pro lázeňství a cestovní ruch Spa. Firmy z Izraele, Ruska, Kuvajtu, Kataru a Ománu již investovali nebo projevily zájem.

Velingrad, půvabné horské město, které se může pochlubit 80 minerálních pramenů, má 5 hvězdičkové hotely s přijatelné ceny a teplým klimatem. Tam je stárnutí populace v Evropě, který bude najít dostupnost všech-rok-kulaté lázeňské služby lákavější.

Bulharsko nabízí jedinečné minerální vody, ekologicky čisté umístění a dobré ceny a kvality rovnováhy. Země chce strávit více na jeho infrastruktury, a tak, že bude moci soutěžit s ostatními evropských turistických destinací. Bulharsko je nyní reklama jedinečné lázně na veletrzích v Německu, na Balkáně, Izrael a Rusko.

Sigrun Lang, prezident Evropské asociace Spas, říká Bulharska má bohaté přírodní zdroje, dlouhodobou tradici v lázeňství, a dobře kvalifikované specialisty. To nebude nadále dobře střeženým tajemstvím pro příliš mnoho déle.